Rotax MAX Challenge UKRAINE

Изменения в тех.требованиях для Rotax MAX Challenge Украина

На утверждении в КАС ФАУ находится новые технические требования к картам в 2010 году, принимающие участие в национальном Трофее «ROTAX MOJO MAX CHALLENGE» Украина.

Организаторы Трофея внесли следующие изменения (касающиеся пломбировки мотора) для упрощения ремонта и обслуживания:

7.6. Всі регламентні сервісні роботи виконуються сервісним центром або самостійно (суворо забороняється вносити будь-які зміни чи доопрацювання в двигун та його системи). Деталь, яка була доопрацьована самостійно, буде вилучена та утилізована, а на спортсмена накладається штраф 200 євро та результати перегонів анулюються.
7.6.1.При проходженні технічного контролю двигун обов’язково пломбується. Після закінчення фінальних заїздів, спортсмени які посіли перші 3 місця, належать обов’язковій технічній перевірці двигуна та його систем.
7.6.2. Для участі в закордонних змаганнях серіі  “Ротакс Моджо Макс Челендж» спортсмени повинні надати двигун у офіційний сервісний центр для перевірки та пломбування з внесенням у паспорт двигуна, номера пломби та печатки сервісного центра (ця процедура є платною).
7.6.3. Двигуни придбані та легалізовані в Україні, (опломбовані оригінальною пломбою “Ротакс”) надаються у сервісний центр для маркування і тільки після маркування дозволяється самостійно зняти пломбу “Ротакс”.
7.6.4. У разі купівлі двигуна від іншого дистриб’ютора “Ротакс”, він підлягає перевірці, пломбуванню та маркуванню ( наведена вище процедура є платною та вартість складає 200 євро*). При купівлі циліндрів у іншого дистриб’ютора “Ротакс”, вони також підлягають перевірці та маркуванню, ця процедура коштує 50 євро*.
7.6.5. У випадку, коли двигун чи циліндр від іншого дистриб’ютора “Ротакс” був надан в оренду для участі у трофеї “Ротакс Макс Челендж Україна 2010″, тоді вартість легалізації двигуна на один етап складає 100 євро*, циліндра 50 євро*.

По всем вопросам обращаться к Чупинину Антону 067-631-26-77 и Подтергеру Сергею 097-250-13-97

Кто представит Украину на Grand Finals Rotax 2009

Werbesujet_Vroom_GF09По итогам национального трофея Rotax MAX Challenge Украина 2009 года, на мировом Grand Finals Rotax 2009 Украину будут представлять следующие пилоты:
• Чупинин Даниил – в классе Rotax Max Juniors,
• Крамар Евгений – в классе Rotax Max Seniors.

Список пилотов выступающих на коммерческой основе еще не определен.

Наши поздравления и пожелания успешного финала в Египте!

Напомню, что финал пройдет с 9 по 12 декабря.

Індивідуальний регламент i програма 5 етапу Rotax MAX Challenge Україна

• Інд. регламент 5 етапу Трофею України у класі картів «ROTAX MOJO MAX CHALLENGE».
Завантажити документ (.doc)
• Програма 5 етапу Трофею України у класі картів «ROTAX MOJO MAX CHALLENGE».
Завантажити документ (.doc)

Rotax MAX Challenge UKRAINE